• https://m18.lv www.m18.lv

  Krūšu palielināšana ir medicīniska procedūra, kurā tiek izmantoti implanti, lai mainītu krūšu formu un izmēru. Tas tiek darīts dažādiem mērķiem, tostarp:


  uzlabot ķermeņa formas sievietēm, kuras uzskata, ka krūtis ir pārāk mazas personisku iemeslu dēļ, atgūt grūtniecības, svara zuduma vai novecošanas dēļ zaudēto krūšu apjomu, izvairīties no krūšu asimetrijas, ja pēc onkoloģiskās operācijas nepieciešama krūšu rekonstrukcija.


  Krūšu palielināšanas operācijā implanti tiek ievietoti tieši zem piena dziedzeru audiem vai dziļāk – aiz priekšējās krūškurvja sienas muskuļa.


  Pieejamo implantu klāsts ir plašs; tiem ir dažādi izmēri, apjomi un formas, ļaujot katrai sievietei izvēlēties sev piemērotāko.


  Silikona implantus ieskauj daudzslāņu gluds vai teksturēts silikona apvalks. Tie ir izgatavoti no silikona gēla. Ir pieejami arī fizioloģiskā šķīduma implanti.


  Silikons ir ļoti izplatīta un noderīga viela mūsu ikdienas dzīvē. To izmanto dažādās medicīnas disciplīnās, tostarp ķirurģijā - implanti, protēzes un citas medicīnas ierīces - un ir labākā izvēle kosmētiskām un rekonstruktīvām procedūrām.

  Pašreizējie medicīniskie pētījumi liecina, ka silikona gēla krūšu implanti neizraisa silikona alerģiju, silikona intoksikāciju un nepalielina audzēju veidošanās risku. Silikona implantiem nav negatīvas ietekmes uz sievietes veselību vai grūtniecības gaitu, kā arī tie netraucē zīdīšanu.


  Nav pamata uzskatīt, ka implanti būtu jāmaina profilaktiskos nolūkos vēlākā dzīvē.

  Implantu uzstādīšanai izmantotās griezuma līnijas ir diezgan niecīgas. Visbiežāk sastopamās vietas atrodas zem krūtīm, pie areola apakšējās robežas vai zem padusēm. Griezuma līnijas ir veidotas tā, lai padarītu rētas pēc iespējas nepamanāmas. Rētas laika gaitā gandrīz pilnībā izzūd.


  Krūšu palielināšanas operācijām izmanto vispārējo anestēziju. Slimnīcā ārsta uzraudzībā jāpavada tikai viena diena.

  Mēnesi pēc operācijas ieteicams lietot īpašu pēcoperācijas krūšturi, lai radītu labāku estētisko efektu. Tas samazina tūsku, uzlabo krūšu izskatu un palīdz justies ērtāk.


  Jaunais krūšu izskats palīdz justies drošāk un brīvāk jebkuros dzīves apstākļos, sniedzot lielāku brīvību apģērba, bikšu un peldkostīmu izvēlē.

  m18.lv Krūšu palielināšana ir medicīniska procedūra

  krūšu palielināšana

  krusu palielinasana

  krūšu palielināšana cena

  krusu palielinasanas cenas

  krūšu palielinasana

  kruts palielinasana

  Krūšu palielināšana