internetinėje parduotuvėje

KO SAGAIDĪT

Tauku atsūkšana ir ķirurģiska metode, ko izmanto, lai noņemtu pārmērīgu tauku nogulsnēšanos ķermeņa zonā, atstājot tikai minimālas rētas.

Tauku atsūkšana ir svara zaudēšanas paņēmiens, taču tas ir noderīgs līdzeklis ķermeņa veidošanā cilvēkiem, kuri ir mēģinājuši zaudēt lieko tauku daudzumu noteiktās ķermeņa zonās, izmantojot vingrinājumus un diētu.


Vietas, kur tauku atsūkšana var būt noderīga, ir gurni, sāni, rokas, augšstilbi un vēders. Dažreiz tas ir noderīgi, lai samazinātu krūšu izmēru. Apstrādājamā zona tiek atzīmēta pirms operācijas. Procedūra tiek veikta vispārējā anestēzijā. Atšķaidīts vietējās anestēzijas līdzekļa šķīdums tiek injicēts ādā un tiek veikti nelieli iegriezumi (5–7 mm garumā) neuzkrītošās vietās ap apgabalu. Metāla caurule, ko sauc par kanulu, tiek ievietota audos un liekie tauki tiek atsūkti ar spēcīga vakuuma sūkņa palīdzību.

Tauku atsūkšana

Mūsu komanda konsultēs jūs vairākas reizes pirms operācijas vai ārstēšanas. Viņi arī pārbaudīs jūsu atveseļošanās gaitu pēc operācijas papildu konsultācijās, lai nodrošinātu optimālu rezultātu sasniegšanu. Mēs uzņemam fotoattēlus visa jūsu ceļojuma laikā kā daļu no jūsu medicīniskajiem dokumentiem ar jūsu piekrišanu, lai nodrošinātu, ka mēs varam parādīt jums apmierinošu rezultātu un parādīt atšķirīgo izskatu. Mēs nodrošinām vienlīdz augsta līmeņa profesionālu aprūpi visiem mūsu pacientiem.