https://m18.lv www.m18.lv

Krūšu palielināšana ir medicīniska procedūra, kurā tiek izmantoti implanti, lai mainītu krūšu formu un izmēru. Tas tiek darīts dažādiem mērķiem, tostarp:


uzlabot ķermeņa formas sievietēm, kuras uzskata, ka krūtis ir pārāk mazas personisku iemeslu dēļ, atgūt grūtniecības, svara zuduma vai novecošanas dēļ zaudēto krūšu apjomu, izvairīties no krūšu asimetrijas, ja pēc onkoloģiskās operācijas nepieciešama krūšu rekonstrukcija.


Krūšu palielināšanas operācijā implanti tiek ievietoti tieši zem piena dziedzeru audiem vai dziļāk – aiz priekšējās krūškurvja sienas muskuļa.

Pieejamo implantu klāsts ir plašs; tiem ir dažādi izmēri, apjomi un formas, ļaujot katrai sievietei izvēlēties sev piemērotāko.


Silikona implantus ieskauj daudzslāņu gluds vai teksturēts silikona apvalks. Tie ir izgatavoti no silikona gēla. Ir pieejami arī fizioloģiskā šķīduma implanti.


Silikona implantus ieskauj daudzslāņu, gluds vai teksturēts silikona apvalks. Tie ir izgatavoti no silikona gēla. Ir arī implanti, kas izgatavoti no fizioloģiskā šķīduma.


Silikons Krūšu palielināšana ir ļoti izplatīta un noderīga viela, ko lietojam ikdienā. Tā ir labākā izvēle kosmētiskām un rekonstruktīvām procedūrām, un to izmanto dažādās medicīnas jomās, piemēram, ķirurģijā (piemēram, implanti, protēzes un citas medicīnas ierīces).


Saskaņā ar jaunākajiem medicīnas pētījumiem silikona gēla krūšu implanti neizraisa silikona alerģiju vai saindēšanos un nepalielina audzēju risku. Silikona implantiem nav negatīvas ietekmes uz sievietes veselību, grūtniecību vai zīdīšanu.


Nav iemesla, kāpēc profilakses nolūkos implanti būtu jāmaina vēlāk.

Implanti tiek ievietoti ar salīdzinoši mazām griešanas līnijām. Visbiežāk tās atrodas zem padusēm, areolas apakšā un zem krūtīm. Griešanas līnijas ir paredzētas, lai pēc iespējas vairāk paslēptu rētas. Laika gaitā rētas gandrīz pilnībā izzūd.


Krūšu palielināšanas operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā. Slimnīcā ārsta uzraudzībā jāpavada tikai diena.


Lai uzlabotu estētisko efektu, mēnesi pēc operācijas ieteicams valkāt speciālu krūšturi. Tas mazina pietūkumu, uzlabo krūšu izskatu un uzlabo pašsajūtu.


Jaunais krūšu izskats sniedz lielāku brīvību apģērba izvēlē un palīdz justies pārliecinātākam un brīvākam visās Krūšu palielināšana dzīves situācijās.

Krūšu palielināšana

 • m18.lvKrūšu palielināšana ir medicīniska procedūra

  krūšu palielināšana

  krusu palielinasana

  krūšu palielināšana cena

  krusu palielinasanas cenas

  krūšu palielinasana

  kruts palielinasana