internetinėje parduotuvėje

Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Krūšu formas ir protēzes krūtis, ko dažas sievietes, transsievišķīgas sievietes un sievietes, kas atrodas centrā, izvēlas valkāt zem sava ikdienas apģērba. Ir daudz dažādu formu, kuru kvalitāte, forma un materiāls atšķiras. Daži stili ir veidoti, lai radītu vienmērīgu pāreju no ķermeņa uz formu, un tos var valkāt tieši pie ādas vai ielikt krūštura iekšpusē. Komplektā ir divas formas, un atkarībā no stila tās ir pieejamas simetriskā un asimetriskā dizainā.

Krūšu formas

Krūšu formas

Krūšturis ir krūšturis ar iebūvētiem atlokiem vai paneļiem, kas īpaši paredzēti krūšu formu noturēšanai. Daži cilvēki izvēlas valkāt savas formas ar parastu krūšturi, kas var labi darboties. Lai gan parastie krūšturi var būt labs risinājums lietošanai ar krūšu formām, daži cilvēki novērtē papildu atbalsta sajūtu, ko viņi saņem, valkājot krūšu formas īpaši izstrādāta krūštura iekšpusē. Katras krūzes nodalījums palīdz noturēt katru formu savā vietā, kamēr veicat savu dienu.

Freestyle krūšu formas: šīs caurspīdīgās silikona krūšu formas ir simetriski veidotas, kas nozīmē, ka abas formas ir savstarpēji aizvietojamas. Turklāt katrai no tām ir nedaudz ieliekta forma, kas palielina to daudzpusību. Tie lieliski pieguļ plakanākiem krūšu audiem, kā arī var izliekties, lai atbilstu noapaļotākiem audiem. Šīs krūšu formas var piestiprināt tieši pie ādas ar līmvielas palīdzību, vai arī tās var viegli valkāt ar dažādu stilu krūšturiem. Cilvēkiem, kuri izvēlas lietot krūštura formas krūšturi, šīs formas var ievietot mūsu krūštura priekšējos paneļos.

Transform Supersoft Classic Breast Forms: šīs krūšu formas ir asimetriskas, kas nozīmē, ka ir labā un kreisā forma. Tāpat kā to simetriskās formas, arī Transform krūšu formas ir izgatavotas no silikona. Tos var piestiprināt tieši pie ādas, izmantojot līmi, vai valkāt ar dažādu veidu krūšturiem. Cilvēkiem, kuri tos labprātāk ieliktu krūštura formā, tas ir viegli izdarāms, jo tie ir paredzēti valkāšanai kopā ar mūsu pārnēsājamajiem Transform See Through Breast Form krūšturiem! Pieejams gan šokolādes, gan vaniļas krāsās.

Krūšu formas