Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Grieķu sēklās ir augsts fitoestrogēna saturs, kas veicina piena dziedzeru veidošanos.


Sēklu fitoestrogēni un diosgenīns palīdz prolaktīna hormonam palielināt krūšu augšanu.


Tomēr tie var darboties vai nedarboties noteiktā situācijā.


Ikdienas uzturā varat iekļaut vienu tējkaroti mātītes sēklu vai iemasēt krūtis ar mātītes eļļu.

krūšu operācijas

Visu veidu rieksti, tostarp valrieksti, Indijas rieksti, zemesrieksti, pistācijas un pekanrieksti, ir bagāti ar estrogēnu un fitoestrogēnu. Palielinot šo augļu un riekstu uzņemšanu, var palielināties arī krūšu izmērs.

Fenheļa sēklas satur fitoestrogēnu, kā arī flavonoīdus, kas ir dabiski augu hormoni.


Šie hormoni kopā ar tādiem savienojumiem kā estragols, anetols un fenhons var palīdzēt krūts audu attīstībā un piena ražošanā.


Šo sēklu izmantošanas ietekme atkarībā no dāmas ir atšķirīga. Varat eksperimentēt ar šīm sēklām, lai noskaidrotu, vai tās ietekmē krūšu izmēru.

Piens un piena produkti


Visi piena produkti, tostarp siers, piens un jogurts, satur reproduktīvos hormonus, kas nepieciešami, lai dabiski palielinātu krūšu izmēru.


Govs piens satur estrogēnu, prolaktīnu un progesterona hormonus, kas visi veicina krūšu attīstību.

Vistas gaļa ir ļoti laba reproduktīvajai funkcijai. Tas satur spēcīgas barības vielas, kas ātrāk palielina estrogēna līmeni organismā. Jūs varat apsvērt iespēju iekļaut savā uzturā vistas gaļu vismaz divas reizes nedēļā, lai ātrāk palielinātu krūšu izmēru.

Tāpēc katru rītu un vakaru izdzeriet glāzi piena.


Rieksti un augļi


Tādi augļi kā papaija, ķirši, banāni, granātāboli, āboli un arbūzi, cita starpā, palīdz dabiski palielināt estrogēna ražošanu organismā.


Tie arī samazina testosterona līmeni organismā, kas uzlabo krūšu formu un apjomu.

krūšu operācijas
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10