Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Palieliniet krūšu izmēru, veicot krūšu palielināšanu vai implantācijas operāciju:Krūšu palielināšanas (Augmentation Mammoplasty) operācijas Indijā vairs netiek vērtētas. Daudzas sievietes izmanto šo operāciju, lai pēc vēlēšanās palielinātu krūšu izmēru.


Krūšu palielināšanas operācija ir labākais risinājums, ja visi citi veidi, kā palielināt krūšu izmēru, neizdodas. Jums arī jāapzinās, ka alternatīvas pieejas nesniedz efektīvus un ilgtermiņa rezultātus.

krūšu implantu veidi

Sojas piens un sojas pupiņas ir lieliski izoflavonu avoti, kas atdarina estrogēna hormona darbību. Regulāra sojas pupiņu ēšana un sojas piena dzeršana var palīdzēt krūtīm augt.

Krūšu palielināšanas operācijā tiek izmantotas divas metodes: tauku pārnešana un krūšu implanti. Krūšu implantus parasti izmanto, lai palielinātu krūšu izmēru, tāpēc šo metodi sauc arī par krūšu implantu operāciju. Procedūras ietver -


Tauku pārnešana- Šajā tehnikā tauki tiek ņemti no citas ķermeņa daļas un pārnesti uz krūšu reģionu, lai palielinātu to izmēru.


Krūšu implanti – šajā tehnikā silikona implanti tiek ievietoti zem krūšu muskuļiem, lai palielinātu to izmēru.

Neatkarīgi no tā, vai esat zaudējis krūšu apjomu vai vienkārši vēlaties palielināt tās, lai izskatītos labāk, operācija var sniegt dabiskus un vizuāli pieņemamus rezultātus.


Vēl viena ķirurģiskās paplašināšanas priekšrocība ir tā, ka jūs varat palielināt izmēru, cik vēlaties.


Varat piezvanīt Pristyn Care, lai veiktu krūšu palielināšanas operāciju, lai sasniegtu ideālu krūšu formu un izmēru attiecībā pret jūsu ķermeņa uzbūvi.Mums ir kosmētikas un plastikas ķirurgi ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi, kas palīdz dāmām iegūt pārliecību, palielinot krūtis. Zvaniet mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju ar labākajiem plastikas ķirurgiem Latvijā.


Numuri jameklē internetā - sorry!

Fenugreek sēklas - mātītes sēklu izmantošana krūšu augšanai ir ļoti populāra metode. Bet sievietes vienmēr ir skeptiskas par rezultātiem. Tātad, vai mātīte palielina krūšu izmēru?

Kā pārtika var palīdzēt palielināt jūsu krūtis?


Ir vairākas ēdienreizes, kas var palīdzēt palielināt krūšu izmēru. Diētai ir būtiska ietekme uz estrogēna līmeņa paaugstināšanos organismā, kā rezultātā palielinās krūšu izmērs.


Ja vēlaties palielināt krūšu izmēru bez operācijas, mēģiniet iekļaut savā uzturā tālāk norādītās uzturvielas un pārbaudiet, kā tās darbojas.

krūšu implantu veidi
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10