Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Daudzas dāmas vēlētos izpētīt dabiskus vai mazāk uzmācīgus veidus krūšu palielināšanai. Tāpēc šodien mēs iepazīstināsim ar visām labi zināmajām procedūrām krūšu izmēra palielināšanai un noteiksim, cik lielā mērā tās ir veiksmīgas. Bet vispirms apskatīsim elementus, kas ietekmē krūšu izmēru un formu.


Kas ietekmē krūšu izmēru un formu?


Daudzas sievietes eksperimentē ar dažādām metodēm, lai palielinātu krūšu izmēru, pilnībā neizprotot, kas izraisa krūšu augšanu milzīgu un masīvu. Jūsu krūšu izmēru un formu nosaka dažādi mainīgie. Krūtis, atšķirībā no citām ķermeņa daļām, visu mūžu turpina mainīt formu un izmēru.

krūšu korekcija

Grūtniecība un pēcdzemdību periods - Grūtniecības laikā krūtis ļoti mainās. Viņi arī izaug vairāku krūzīšu lieluma dēļ, jo aiztur ūdens, palielinās ķermeņa masa un palielinās piena dziedzeri piena ražošanai un uzglabāšanai. 9 grūtniecības mēnešos un visā zīdīšanas fāzē krūtis šķiet lielas. Bet pēc kāda laika tie atgriežas normālā izmērā.

Krūšu izmēru nosaka gēni tāpat kā matu un ādas krāsu, augumu, acu krāsu un citas pazīmes ietekmē gēni.Tomēr tas, ka kādam jūsu ģimenē ir milzīgas krūtis, nenozīmē, ka jums būs lielas krūtis.

Krūtis sastāv no saistaudiem, piena dziedzeriem, kanāliem un taukaudiem.Un katra veida audu daudzums katrai sievietei ir atšķirīgs. Svara izmaiņas ietekmēs jūsu krūšu izmēru tikai tad, ja tās galvenokārt sastāv no taukaudiem.Rezultātā tie paplašinās, kad jūs iegūstat svaru (tauku audi) un saraujas, zaudējot svaru. Rezultātā izmērs un forma proporcionāli pieaugs vai saruks.

Dzīvesveids – Jūsu kopējais dzīvesveids, īpaši fiziskās aktivitātes un pārtika, ko ēdat, ietekmē arī krūšu formu un izmēru. Piemēram, veicot krūšu kurvja vingrinājumus, jūsu krūtis var izskatīties spilgtākas.

Hormoni – hormonālās variācijas ir atbildīgas par lielāko daļu krūšu izmaiņu. Sieviešu krūtis sāk attīstīties, kad olnīcas nobriest un atbrīvo estrogēnu hormonu.Pat pēc pubertātes hormonu līmenis turpina svārstīties. Rezultātā ikreiz, kad estrogēna līmenis organismā paaugstinās menstruāciju vai kontracepcijas līdzekļu lietošanas dēļ, krūtis zināmā mērā paplašinās.

krūšu korekcija
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10