Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Krūšu un kosmētikas implantu datu bāze:


Krūšu un kosmētisko implantu reģistrs (BCIR) tika izveidots 2016. gadā, lai apkopotu informāciju par ikvienu, kam jebkāda iemesla dēļ ir krūšu implanti.


Tas tiek darīts, lai tos varētu izsekot, ja pastāv bažas par drošību saistībā ar noteikta veida implantu.


Iegūstiet vairāk informācijas par krūšu un kosmētisko implantu reģistru.

krūšu palielināšana cenas

Pirmais jautājums šeit ir, kāpēc jūs vēlaties palielināt viņu krūšu izmēru. Vai vēlaties iegūt sievišķīgāku ķermeņa uzbūvi? Vai jūs domājat, ka dažas kleitas izskatīsies labāk, ja jūsu krūtis būs izteiktākas? Apziņas sajūta par mazām krūtīm ir ļoti izplatīta. Bet par to nevajadzētu uztraukties. Ir pieejamas daudzas metodes, kas var palīdzēt sievietēm iegūt pilnīgākas un elastīgākas krūtis, tostarp ķirurģija, zāles, krēmi, vingrinājumi un pat mājas aizsardzības līdzekļi.

Mammogrammas skrīnings krūts vēža noteikšanai pēc implantācijas -


Ir ļoti svarīgi apzināties, ka pat pēc krūšu implantu ievietošanas jums var attīstīties krūts vēzis. Tas nozīmē, ka jums jāzina, kā izskatās un jūtas jūsu krūtis, un pēc iespējas ātrāk jāziņo ārstam par visām izmaiņām.


Uzziniet vairāk par krūšu pārbaudi.


Pēc krūšu implantu ievietošanas Jums jāturpina regulāri veikt krūts vēža skrīningu (mamogrāfijas). Mammogrāfija ir pilnīgi droša un neizraisīs implanta plīsumu.

Kā rīkoties, ja rodas problēmas:


Kosmētiskā ķirurģija dažkārt var noiet greizi, vai arī rezultāti var nebūt tādi, kā jūs gaidījāt.


Ja Jums rodas negaidītas sāpes vai simptomi, piemēram, dedzinoša sajūta, apsārtusi āda vai neparasts pietūkums krūtīs vai ap to, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar klīniku, kurā veica operāciju.


Varat izmantot valdības dzelteno kartīšu shēmu, lai ziņotu par problēmām ar krūšu implantiem. Jūs varat palīdzēt sniegt plašāku informāciju par implantu drošību, ziņojot par problēmām.

No visām pieejamajām metodēm ķirurģiskā uzlabošana ir vienīgā garantētā metode, kas nodrošina efektīvus rezultātus. Visā pasaulē sievietes meklē kosmētiskās operācijas, lai palielinātu krūšu izmēru. 2020. gadā visā pasaulē tika veiktas aptuveni 1 93 073 krūšu palielināšanas operācijas. Pašlaik krūšu palielināšanas ķirurģija ir starp 5 labākajām kosmētiskās ķirurģiskajām procedūrām. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, ķirurģiskās procedūras šobrīd ir daudz drošākas, kas vēl vairāk mudina sievietes izvēlēties operāciju, lai atbilstoši savām vēlmēm uzlabotu krūšu formu, izmēru un apjomu.

Ja neesat apmierināts ar rezultātiem vai uzskatāt, ka operācija nav veikta pareizi, sazinieties ar ķirurgu slimnīcā vai klīnikā, kurā jūs ārstējāt.


Ja jums ir kādi jautājumi par aprūpi, varat arī sazināties ar Aprūpes kvalitātes komisiju (CQC). Ar sūdzību pret ārstu var vērsties Vispārējā ārstu padomē (ĢMC), kas regulē ārstu praksi.

krūšu palielināšana cenas
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10