Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Cik ilgi ir paredzams krūšu implantu kalpošanas laiks?


Krūšu implanti nav mūžīgi. Gandrīz noteikti tie kādā brīdī būs jāaizstāj.


Dažām sievietēm pēc aptuveni 10 gadiem var būt nepieciešama papildu operācija vai nu implanta problēmu dēļ, vai tāpēc, ka viņu krūtis ir mainījušās ap implantiem.

krūšu implanti

Turklāt jebkura veida operācija ir saistīta ar nelielu: asiņošanas un trombu veidošanās risku – asins recekļi var būt dzīvībai bīstami.infekcija – tā ir reta parādība, un tā jāārstē ar antibiotikām. alerģiska reakcija – pret zālēm vai produktiem, ko lieto operācijas laikā, piemēram, antibiotikām vai lateksu.

Kas ir krūšu palielināšanās?


Krūšu implantu operācijas laikā tiek izmantota vispārējā anestēzija.


Operācija ietver:


izdarot iegriezumu ādā blakus vai zem krūtīm, lai novietotu implantu – vai nu starp krūšu audiem un krūškurvja muskuli, vai aiz krūškurvja muskuļa griezuma vietas sašūšana un pārklāšana ar pārsēju.

Atveseļošanās

Pēc krūšu palielināšanas operācijas jums vajadzētu būt iespējai staigāt diezgan ātri.


Pēc operācijas var paiet vairākas nedēļas, lai pareizi atveseļotos, tāpēc paņemiet nedēļu vai divas brīvas no darba. Jums vajadzētu atturēties no braukšanas vismaz vienu nedēļu.


Daži ārsti iesaka valkāt sporta krūšturi 24 stundas diennaktī līdz trīs mēnešiem pēc krūšu operācijas (konsultējieties ar savu ķirurgu).


Vismaz mēnesi izvairieties no smagas celšanas vai intensīvas aktivitātes.


Jūsu šuves tiks noņemtas pēc 1 vai 2 nedēļām (ja vien jums nav bijušas šķīstošas šuves).


Jums vajadzētu būt iespējai atsākt lielāko daļu savu ierasto darbību 6 nedēļu laikā. Arī jūsu rētām vajadzētu sākt samazināties.

Jums jāapzinās saistība starp krūšu implantiem un neparastu imūnsistēmas šūnu vēža veidu. To sauc ar krūšu implantu saistītu anaplastisku lielo šūnu limfomu (BIA-ALCL).

Krūšu implanti dažkārt var radīt komplikācijas, piemēram:


bieza, acīmredzama rēta krūtīs, kas jūtama cieta, jo ap implantu ir sarucis rētaudi (kapsulāra kontraktūra) plīsis implants - tas var izraisīt mazus, jutīgus kunkuļus (silikonomus), kas ir redzami tikai krūšu skenēšanas laikā; implants būs jānoņem implantā esošās krokas vai krokas, implants griežas krūtīs, kā rezultātā implants veidos neparastu formu

krūšu implanti
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10