Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten

Šie produkti var būt arī kaitīgi, jo tie izjauc ķermeņa hormonālo līdzsvaru.


Pārmērīgs estrogēna daudzums organismā var izraisīt asiņošanu no maksts, gremošanas traucējumus, galvassāpes, dažādu ķermeņa daļu pietūkumu, krūšu jutīgumu, vēdera uzpūšanos un citus simptomus.


Tā vietā, lai eksperimentētu ar losjoniem, uztura bagātinātājiem vai medikamentiem, lai palielinātu krūšu izmēru, labāk ir uzticēt savu krūšu palielināšanas procedūru pieredzējušam plastikas ķirurgam.

krūšu palielināšana ar taukaudiem

Kas ir krūšu palielināšana vai krūšu implantu ķirurģija?Krūšu palielināšana ir procedūra, kas palielina krūšu izmēru. To var izdarīt, izmantojot implantu vai izmantojot tauku pārneses tehniku. Visizplatītākā krūšu palielināšanas metode ir implanti, tāpēc šo procedūru bieži sauc par krūšu implantu operāciju.

Kas izraisa krūšu palielināšanos?


Pēdējais jautājums ir, kuru no iepriekš aprakstītajām stratēģijām ir vērts mēģināt.


Atkarībā no tā, kā tiek regulēti jūsu hormoni, jebkura no šīm pieejām var izraisīt krūšu palielināšanos. Tas liecina, ka estrogēnu saturošu pārtikas produktu patēriņš var stimulēt attīstību. Tomēr, ja jums ir augstāks testosterona līmenis, jūsu hormonālais līdzsvars var palikt nemainīgs pat pēc šo ēdienu ēšanas. Tā rezultātā krūšu izmērs nemainīsies.


Visas iepriekš minētās pieejas spēj sasniegt šo scenāriju, kas nozīmē, ka tās var būt vai nebūt efektīvas.

Krūšu palielināšanas operācija ir vienīgais drošais veids, kā palielināt krūšu izmēru.


Tā kā ārstēšanu veic speciālisti, ir maz apdraudējumu.


Un jūs sasniegsiet vislielākos rezultātus, kas izturēs ilgu laiku (parasti 10-20 gadus).


Ietekme būs pamanāma uzreiz, un šī pieeja ir piemērota visu vecumu sievietēm.


Konsultējieties ar profesionālu plastikas ķirurgu par labāko paņēmienu krūšu izmēra palielināšanai.

Procedūra veiksmīgi palielina krūšu izmēru, palielina apjomu un uzlabo krūšu kopējo izskatu. Pašlaik krūšu palielināšana ir vispopulārākais plastiskās ķirurģijas veids Indijā. Tomēr ārstēšana ir diezgan pieņemama nekā jebkurā citā valstī.

Sākotnējās sesijas laikā ārsts, visticamāk, piedāvās aprēķinu par krūšu palielināšanas izmaksām Rīgā.


Un, ja uzskatāt, ka operācija ir pārāk dārga, pārdomājiet. Krūšu palielināšana palielinās jūsu krūšu izmēru, kā paredzēts, un jums ilgu laiku būs asākas un lielākas krūtis.


Lielākā daļa sieviešu, kurām tiek veikta krūšu palielināšanas operācija, ir patiešām apmierinātas ar rezultātiem.


Un rezultāti padara operāciju vērtīgu.

krūšu palielināšana ar taukaudiem
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10