Main

One

Two

Tree

Four

Five

Six

Seven

Eight

Nain

ten


Krūšu palielināšana ir galvenā izvēle. Tā kā tā ir nozīmīga operācija, rezultāti nav garantēti, un ir jāņem vērā daži riski.


Procedūras laikā jūsu krūtīs tiek ievietoti implanti, lai palielinātu to izmēru, mainītu formu vai padarītu tās vienmērīgākas.


Krūšu palielināšana ir vēl viens krūšu palielināšanas termins.

Krūšu palielināšana (implanti)

par viņu kvalifikāciju un pieredzi,cik daudz krūšu palielināšanas procedūru viņi ir veikuši, cik operācijas ir bijušas problēmas par izmantotā implanta veidu un ražotāju un kāpēc par izmantoto ķirurģisko metodi un implanta ievietošanu

Krūšu palielināšana parasti nav pieejama caur NHS.

Krūšu implantus parasti nesedz apdrošināšana.


Dažos gadījumos NHS var būt pieejama krūšu palielināšana, piemēram, ja jums ir ļoti nelīdzenas krūtis vai to nav vispār.


Tas bieži ir atkarīgs no jūsu dzīvesvietas. Jūsu ārstam jāspēj sniegt jums papildu informāciju par likumiem jūsu reģionā.

Cik maksā krūšu palielināšana?


Krūšu implantu operācija Apvienotajā Karalistē maksā no 3500 līdz 8000 mārciņu. Tas parasti neietver izmaksas par konsultācijām vai papildu ārstēšanu.


Jūs arī būsit atbildīgs par turpmākajām turpmākajām procedūrām.


Kas jāņem vērā pirms krūšu palielināšanas

Pirms turpināt, apsveriet, kāpēc vēlaties krūšu implantus. Rūpīgi apsveriet savas iespējas.


Atklājiet, vai kosmētiskā ķirurģija jums ir piemērota. Varat arī par to runāt ar savu ārstu.

Ir divu veidu implanti: silikons un fizioloģiskais šķīdums. Silikona implanti ir visizplatītākais veids Apvienotajā Karalistē. Viņiem ir mazāka iespēja saburzīt, un tiem ir dabiskāks izskats. Tomēr tie var izplatīties jūsu krūtīs un radīt kunkuļus. Laika gaitā sālsūdens implanti, visticamāk, salocīsies, plīsīs vai sabruks. Ja tie sabrūk vai plīst, jūsu ķermenis droši uzsūks fizioloģisko šķīdumu.

Ķirurga izvēle:

Ja jums Anglijā tiek veikta krūšu palielināšanas operācija, sazinieties ar Aprūpes kvalitātes komisiju (CQC), lai noteiktu, vai slimnīca vai klīnika ir viņu sarakstā.


Visām neatkarīgajām klīnikām un slimnīcām Anglijā, kas nodrošina kosmētisko ķirurģiju, jābūt reģistrētām CQC.


Meklējot internetā ārstus un klīnikas, kas nodrošina krūšu palielināšanu, esiet piesardzīgs. Dažas klīnikas var maksāt, lai to pakalpojumi tiktu iekļauti meklēšanas rezultātos.


Pārbaudiet, vai ķirurgs ir Vispārējās medicīnas padomes loceklis. Viņiem ir jābūt speciālistu reģistrā un jābūt licencei praksei.

Krūšu palielināšana
krūšu implanti - Active - websites - 2 krūšu palielināšana cenas - Active - websites - 3 krūšu korekcija - Active - websites - 4 krūšu implantu veidi - Active - websites - 5 krūšu operācijas - Active - websites - 6 krūšu korekcijas - Active - websites - 7 krūšu formas korekcija - Active - websites - 8 plastiskā ķirurģija latvijā cenas - Active - websites - 9 krūšu palielināšana ar taukaudiem - Active - websites - 10